Projects
Organization of veteran support groups
Mental health without borders
Цілі руху «Психічне здоров’я без меж» — включити у процес надання допомоги міжнародний досвід, без акценту на культурні особливості, релігійну чи іншу приналежність, врахувати контекст інклюзії, адже кожен має право на здоров’я.
Women in the Occupied Territories
Suicide prevention
Ukrainian campaign
Hotline to support families whose members have gone missing, been taken prisoner, tortured, or raped
З липня розпочала свою роботу "гаряча лінія для сімей,члени родин яких зникли безвісти, потрапили в полон, зазнали катувань чи згвалтування". Мета - надати психологічну допомогу, психосоціальну підтримку особам, які постраждали внаслідок активних бойових дій.
Support for Ukrainian firefighters, doctors, and defenders
The second edition of the manual «THE FORCE FOR BREATHING»
Друге перевидання посібника «СИЛА ДИХАННЯ» готується спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Наавчальний посібник міститиме теоретичний матеріал та набір технік для індивідуальної та групової роботи. Так, у першому розділі основну увагу буде зосереджено на аналізі понятійних характеристик переживань людиною таких особистісних подій, як «війна», «екстремальна подія», «кризовий стан», «кризова ситуація», «психічна травма» тощо. Матеріали розміщені в другому розділу будуть зорієнтовані на практичну допомогу психологу-консультанту в сучасних умовах професійної діяльності. Не важливо, яка психотерапевтична база у Вас вже є, з якими терапевтичними методами Ви працювали раніше, дане видання буде спрямоване на забезпечення психологічних засобів відновлення і може доповнити терапевтичний процес на будь-якому етапі роботи із особою, проживаючою травматичний стрес чи триваючу загрозу.
My history - my power
«Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення» для екскомбатантів АТО/ООС
Art project "Military field ART"
Проект сприяє учасникам примиритись із військовим сьогоденням, зрозуміти щоденні проблеми та труднощі солдат на фронті і отримати якісну практику соціалізації через засоби мистецтва та арт-терапії.
First psychological aid - Application for mobile phones
Мобільний додаток першої психологічної допомоги PFA mobile Ukraine для рятувальників із України. Адаптація, переклад та навчання у користуванні для впровадження кишенькового порадника
Svit One - tools for business Made in Svit